اهداف انجمن: این انجمن به منظور کمک به دانشجویان و تازه واردین به کانادا، صرفه جویی در زمان و هزینه و استفاده از تجربیات دیگران راه اندازی شده است.

ارسال پاسخ 
خرید مواد تمیز کننده، ضدعفونی کننده و لکه بر
2013-02-02, 07:07 PM
ارسال: #1
خرید مواد تمیز کننده، ضدعفونی کننده و لکه بر
با سلام.
آیا کسی از دوستان می دونه بهترین مایع جرمگیر برای گاز و پرده کرکره و کابینت و ... چه مارکی هست و از میشه تهیه کرد. من یکی خریدم که انگار فقط ضدعفونی میکنه و تاثیری روی لکه ها نداره. چیزی مثل مایع جیف Jif میخوام که توی ایران تقلبی اش به نام سیف وجود داشت.
اگر کسی میدونه لطفا اطلاع بده.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2013-02-02, 08:37 PM
ارسال: #2
Wink RE: خرید مواد تمیز کننده، ضدعفونی کننده و لکه بر
(2013-02-02 07:07 PM)saharoaf نوشته شده توسط:  با سلام.
آیا کسی از دوستان می دونه بهترین مایع جرمگیر برای گاز و پرده کرکره و کابینت و ... چه مارکی هست و از میشه تهیه کرد. من یکی خریدم که انگار فقط ضدعفونی میکنه و تاثیری روی لکه ها نداره. چیزی مثل مایع جیف Jif میخوام که توی ایران تقلبی اش به نام سیف وجود داشت.
اگر کسی میدونه لطفا اطلاع بده.

از همون مایع jif میتونید استفاده کنید تمام فروشگاهها دارن مثل foodbasic ,Canadian tire, freshcoحتی مغازه های کوچیک ولی نکته اینجاست که اگه قیمتش براتون مهمه از فلایرا پیگیری کنید ، البته من برای لکه گاز easy off توصیه میکنم که عالیه که بازم از همون فروشگاهای گفته شده میتونید تهیه کنید
2013-02-04, 01:01 AM
ارسال: #3
RE: خرید مواد تمیز کننده، ضدعفونی کننده و لکه بر
سلام بر همه دوستان عزیز.

بهترین مایع برای تمیز کردن پرده کرکرده چیه؟
ایزی آف رنگ پرده را میبره.
لطفا معرفی کنید و محل تهیه را هم ذکر کنید، پرده های خونه ما خیلی کثیفه... :-(
2013-02-05, 03:32 PM
ارسال: #4
RE: خرید مواد تمیز کننده، ضدعفونی کننده و لکه بر
ﻣﻦ ﻣﻌﻤﻮﻻ اﺯ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ lysol ﺑﺮاﻱ ﺗﻤﻴﺰﻛﺮﺩﻥ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﻲ ﻛﻨﻢ ﻛﻪ براي اﺷﭙﺰﺧﻮﻧﻪ اﺳﭙﺮﻱ ﻣﺨﺼﻮﺹ وﺑﺮاﻱ ﻭاﻥ و تواﻟﺖ ﻓﺮﻧﮕﻲ ﻫﻢ محلول ﺧﺎﺻﻲ داﺭﻩ. و ﺑﺮاﻱ ﺟﺮﻣﮕﻴﺮﻱ ﻫﻢ اﺯ ﭘﻮﺩﺭﻫﺎﻱ comet ﻛﻪ bleach ﺩاﺭﻥ و ﻣﺜﻞ ﭘﻮﺩﺭ ﺭﺧﺸﺎﻱ ﺧﻮﺩﻣﻮﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﻲ ﻛﻨﻢ.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان