اهداف انجمن: این انجمن به منظور کمک به دانشجویان و تازه واردین به کانادا، صرفه جویی در زمان و هزینه و استفاده از تجربیات دیگران راه اندازی شده است.

ارسال پاسخ 
اتوبوس ویندزور
2013-02-02, 01:01 PM
ارسال: #1
اتوبوس ویندزور
(منبع:raahedovom.blogfa.com/post/38 )
اتوبوس اين جا تمام خيابون‌هاي اصلي و فرعي و تمام مسيرهايي که يه اتوبوس بزرگ بتونه توش حرکت کنه رو مي‌پوشونه. کتابچه‌ي مسير حرکت اتوبوس‌ها به رايگان در تمام ترمينا‌ل‌ها، هتل‌ها و ..... وجود داره و لااقل واسه‌ي چند ماه اوّل به همراه نقشه‌ي شهر ابزار دستتونه. نقشه و مسير حرکتشون در پکيجي که دانشگاه بهتون مي‌ده، هست. نقشه‌ي شهر و مسير اتوبوس‌ها و اطّلاعات ريزتر در سايت http://www.citywindsor.ca/residents/tran...-Maps.aspx موجوده. ضمنا با مطالعه کتابچه زمان بندی حرکت اتوبوسها متوجه خواهید شد که اتوبوس در هر ایستگاهی چه موقع خواهد رسید.
اگه بخواهيد نقدي بديد، در حالت عادّي دو و نيم دلاره؛ امّا اگه کارت دانشجويي‌تون رو نشون بديد، حدود يک و هفت دهم دلار بديد، بسه. به محض سوار شدن هم يه قلّک!! مانند کنار راننده هست که پول خورد رو مي‌ريزيد و به مبلغ مورد نظر که برسه دینگ صدا میده و از جلوش رد مي‌شيد و جلوس مي‌کنيد.

نکته‌ي 1: بهتره پول خرد داشته باشيد؛ چون 20 دلاري هم بديد، ديگه باقي پولتون رو پس نمي‌دن.
نکته‌ي 2: يه کارت‌هايي هم هست که ماهيانه شارژ مي‌شه و براي اون‌هايي هست که خيلي سوار اتوبوس مي‌شن که ماهي حدود 55 دلار دانشجويي مي‌شه.

برای دانشجویان نصفشو سال یعد بر میگردونن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پیام‌های این موضوع
اتوبوس ویندزور - admin - 2013-02-02 01:01 PM
RE: اتوبوس ویندزور - admin - 2017-11-08, 08:14 AM

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان