اهداف انجمن: این انجمن به منظور کمک به دانشجویان و تازه واردین به کانادا، صرفه جویی در زمان و هزینه و استفاده از تجربیات دیگران راه اندازی شده است.

ارسال پاسخ 
اتوبوس ویندزور
2013-02-02, 01:01 PM
ارسال: #1
اتوبوس ویندزور
(منبع:raahedovom.blogfa.com/post/38 )
اتوبوس اين جا تمام خيابون‌هاي اصلي و فرعي و تمام مسيرهايي که يه اتوبوس بزرگ بتونه توش حرکت کنه رو مي‌پوشونه. کتابچه‌ي مسير حرکت اتوبوس‌ها به رايگان در تمام ترمينا‌ل‌ها، هتل‌ها و ..... وجود داره و لااقل واسه‌ي چند ماه اوّل به همراه نقشه‌ي شهر ابزار دستتونه. نقشه و مسير حرکتشون در پکيجي که دانشگاه بهتون مي‌ده، هست. نقشه‌ي شهر و مسير اتوبوس‌ها و اطّلاعات ريزتر در سايت http://www.citywindsor.ca/residents/tran...-Maps.aspx موجوده. ضمنا با مطالعه کتابچه زمان بندی حرکت اتوبوسها متوجه خواهید شد که اتوبوس در هر ایستگاهی چه موقع خواهد رسید.
اگه بخواهيد نقدي بديد، در حالت عادّي دو و نيم دلاره؛ امّا اگه کارت دانشجويي‌تون رو نشون بديد، حدود يک و هفت دهم دلار بديد، بسه. به محض سوار شدن هم يه قلّک!! مانند کنار راننده هست که پول خورد رو مي‌ريزيد و به مبلغ مورد نظر که برسه دینگ صدا میده و از جلوش رد مي‌شيد و جلوس مي‌کنيد.

نکته‌ي 1: بهتره پول خرد داشته باشيد؛ چون 20 دلاري هم بديد، ديگه باقي پولتون رو پس نمي‌دن.
نکته‌ي 2: يه کارت‌هايي هم هست که ماهيانه شارژ مي‌شه و براي اون‌هايي هست که خيلي سوار اتوبوس مي‌شن که ماهي حدود 55 دلار دانشجويي مي‌شه.

برای دانشجویان نصفشو سال یعد بر میگردونن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2017-11-08, 08:14 AM
ارسال: #2
RE: اتوبوس ویندزور
هزینه سفر با اتوبوس شهر ویندزور رو می تونید در لینک زیر بیابید:
http://www.citywindsor.ca/residents/tran...Fares.aspx
هزینه سفر یک نفر بصورت نقدی قابل پرداخت هست و 3 دلار دو طرفه و 1.5 دلار ک طرفه هست.

قبل از سفر حتما ساعات حرکت از نزدیکترین ایستگاه مورد نظر رو از روی Schedule ببینید تا در سرما و بارون کمتر بیرون معطل بشید. معمولا اتوبوس با کمتر از دو دقیقه اختلاف با برنامه به ایستگاه می رسد.
اگر موقع پیاده شدن از راننده ترانسفر درخواست کنید میتونید با برگه ترانسفر اتوبوس دیگر یا همان خط را با همان ترانسفر مجانی سوار بشید:
Transfer:
You have a 2 hour open window to travel in any direction using your transfer
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان