ارسال پاسخ 
پذیرش در دانشگاه ویندزر و مسائل مرتبط
2013-04-03, 01:33 PM
ارسال: #1
پذیرش در دانشگاه ویندزر و مسائل مرتبط
این بخش برای مطرح کردن سئوالاتی در مورد مراحل و نحوه پذیرش در دانشگاه ویندزر، (scholarships، TA(GA،
یا RA ، شهریه و سایر هزینه ها می باشد.
سوالات خود را همینجا بپرسید.
مطالب کلی را در این لینک ببینید. (کلیک کنید)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2015-04-14, 08:37 AM
ارسال: #2
RE: پذیرش در دانشگاه ویندزر و مسائل مرتبط
سلام به دوستان عزیز
من در MAS Environmental Engineering واسه fall2015پذیرفته شدم ولی تو نامه پذیرش اشاره ای به GA نشده و ذکر شده که دپارتمان RA نداره.با وجود اینکه استادم گفته بود مقداری بهم از طریق RA کمک خواهد کرد.الان موندم چیکار کنم.بدون فاند که نمیشه.با وجود اینکه معدلم تو لیسانس 17/40 بود فکر نمی کردم فاند ندن.
معمولا اگر بخوان GA بدن کی بهمون اطلاع میدن؟
2015-04-14, 12:56 PM
ارسال: #3
سلام

معمولا موقعی که نامه پذیرش صادر میشه یه نامه جدا برای GA هست که تعداد GA را مشخص میکنه.
اگه همچین نامه ای نگرفتید بهتره به منشی دپارتمانتون ایمیل بزنید.
RA هم مستقیما دست استاده. اگه استاد پول داره میده. ولی معمولا به مستر RA داده نمیشه مگه استاد وضعش خوب باشه
قبلا خود دانشگاه به همه دانشجوها یه scholarship میداد. الان به بعضیا میدند. اگه پیگیر بشید از طریق منشی دپارتمان و graduate studies department
شاید بتونید بگیرید.
2017-06-28, 03:01 AM
ارسال: #4
سلام دوستان
من فال ۲۰۱۷ پذیرفته شدم و در نامه Financial Support تعداد 5278$ به عنوان GAship آفر کرده. میخواستم بدونم میشه رو این فاند حساب کرد؟ با توجه به اینکه نوشته:
GAships are subject to availability of funds and are allocated on the basis of student qualifications and
academic performance.

همچنین یک فاند اسکلارشیپ 3,000.00دلاری گفته انتخاب شدی و در ترم دوم پرداخت میشه.

مورد آخر هم نوشته co-op موجود هست.

اینجور که من محاسبه میکردم هزینه برای مستر علوم کامپیوتر و هزینه خوابگاه و تغذیه خیلی بیشتر از این چیزی درمیاد که آفر داده!‌
ممنون میشم دوستانی که اونجا هستن راهنمایی کنند که میارزه هزینه کنم و بیام؟ و اینکه GA شامل چه کارهایی میشه؟
ممنونم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان